Numărul piesei JTE2703
Producător TRW 
Cod EAN 3322937406104
562,25 MDLcu TVA
468,55 MDLfără TVA

Garantam Compatibilitatea Verifica Piesa
Retur in 14 Zile Conform Termeni si Conditii
Calitate Confirmata
Recenzii Google

Articol extins/Informatii de extindere cu material de atașare/fixare
Lungime 100 mm
Tip filet cu filet pe stanga
Dimensiune filet M16x1,5
Filet ext. M24x1,5 mm
Dimensiune conus 20 mm
Pt. nr. OE 6743300003
Pt. nr. OE 6743300203
Pt. nr. OE 6743300303
Pt. nr. OE 6743300403
Pt. nr. OE 81467106866
Pt. nr. OE 81467116728
SVHC Nu edisponibil nici o informatie, adresativa la producator!